Victor Forssel oljemålning

Victor Forssel oljemålning
Victor Forssel oljemålning
Victor Forssel oljemålning
Victor Forssel oljemålning
Victor Forssel oljemålning
Victor Forssel oljemålning

Klubbat för:

11 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VICTOR FORSELL (1846-1931): Gumma på landsväg med risknippe, signerad samt på baksidan daterad 1873, olja på duk, ca 17x29 cm

Krackelyr

619139

2019-02-28