Toalettbord

Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord
Toalettbord

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 500 SEK

TOILETTBORD, med stol, 1900-talet första hälft, fanerat i mahogny, skiva i glas, Helsingfors, höjd 70-138, 115x54 cm, sitthöjd 44 cm, ritning medföljer

Ytskador, dekor delar saknas

619140

2019-03-03