Sten Oscar Rundgren oljemålning

Klubbat för:

7 000 SEK

Arviointi

9 000 SEK

Kuvaus

STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013), "Sommarskog, Ilstorp", signerad SR, olja på duk, ca 90 x 100 cm

Kuntoraportti

619165

Päivämäärä:

2019-03-01