Sten Oscar Rundgren oljemålning
Klubbat för:
7 000 SEK
Arviointi
9 000 SEK
Kuvaus
STEN OSCAR RUNDGREN (1931-2013), "Sommarskog, Ilstorp", signerad SR, olja på duk, ca 90 x 100 cm
Kuntoraportti
619165
Päivämäärä:
2019-03-01