Rörstrand fruktservis
Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 500 SEK
RÖRSTRAND, fruktservis, 13 dlr, sekelskifte 1960-70-tal, glaserad flintgods med dekor av bladbård, bestående av: jardiniere samt. 12 assietter, höjd ca 10 cm, assietternas diameter 21 cm
Smärre åldersrelaterat slitage
619174
2019-02-28