Jan Håfström färgetsning
Klubbat för:
6 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JAN HÅFSTRÖM (född 1937): "Sudden Fear", etching, 2016, signed and numbered, "Jan Håfström 42/50", motiv size ca 88x63 cm (Mässingram skapad av konstnären Andreas Wargenbrant. Ramen är handgjord och svartpatinerad brons. Signerad och daterad 2018, ramens mått: 131x100 cm)
619176
2019-03-04