Soffa Karl Johan
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
SOFFA, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny samt rotfanér soffan med förgyllda beslag i mässing, stoppad rygg och sits,sitthöjd ca 45, längd ca 223 cm
Brukssltiage, lösa delar till krön medföljer
619178
2019-02-28