Soffa Karl Johan

Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan
Soffa Karl Johan

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SOFFA, 1800-talets första hälft, Karl Johan, mahogny samt rotfanér soffan med förgyllda beslag i mässing, stoppad rygg och sits,sitthöjd ca 45, längd ca 223 cm

Brukssltiage, lösa delar till krön medföljer

619178

2019-02-28