Alice Wallebäck rölakanmatta

Alice Wallebäck rölakanmatta
Alice Wallebäck rölakanmatta
Alice Wallebäck rölakanmatta
Alice Wallebäck rölakanmatta
Alice Wallebäck rölakanmatta
Alice Wallebäck rölakanmatta
Alice Wallebäck rölakanmatta
Alice Wallebäck rölakanmatta
Alice Wallebäck rölakanmatta
Alice Wallebäck rölakanmatta

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ALICE WALLEBÄCK, matta, rölakan, dekor av stiliserade blommor i rosa, blått, vitt och brunt mot fond i beige och blått, signerad AW, ca 243x168 cm

Obetydligt slitage

619184

2019-03-10