Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORDSLAMPA i form av kinesisk bojan, 1800-tal, höjd (med armatur) ca 23, diameter 15 cm,
Nagg i botten, funktionen garanteras ej
619200
2019-02-28
Gör en kostnadsfri värdering här