Olle Agnell oljemålning

Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning
Olle Agnell oljemålning

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OLLE AGNELL (1923-2015): Slättvinter, signerad O A , olja på duk, 65x80 cm

UTSTÄLLD
Oljor och grafik 1975-78, Sveagalleriet, Stockholmkatlognr 36

619210

2019-03-02