Rölakanmatta 1950-/60-tal
2019-03-10
619219
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
OIDENTIFIERAD FORMGIVARE, matta, rölakan, 1950-/60-tal, dubbelvävd, geometrisk dekor i grått och vitt, ca 232x162 cm
För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se
Obetydligt slitage