Matgrupp gustaviansk stil

Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil
Matgrupp gustaviansk stil

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

MATGRUPP, 13+2 dlr., 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, stolar i svenska modellen, märkt GR Möbler AB Tibro Sweden, bestående av: bord, 10+2 stolar, 2 karmstolar, 3 iläggsskiva, matbordets höjd ca 74, 140x100, sitthöjd 45, iläggsskiva 48 cm vardera

Bruksslitage

619220

2019-03-02