Märta Tynell, Stadsbild med gaslyktor

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

MÄRTA TYNELL (1865-1930): "Stadsbild med gaslyktor", signerad M Tynell, olja på pannå, ca 20x13 cm

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se

Krackelyrer minimala färgbortfall

619224

2019-03-10