Märta Tynell, Stadsbild med gaslyktor
Klubbat för:
5 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MÄRTA TYNELL (1865-1930): "Stadsbild med gaslyktor", signerad M Tynell, olja på pannå, ca 20x13 cm
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se
Krackelyrer minimala färgbortfall
619224
2019-03-10