Viktsats

Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats
Viktsats

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

INSATSVIKT, daterad 1844, 9 dlr, samtliga delar i massiv mässing, 1 skålpund, märkt tre kronor, höjd ca 4 cm, total vikt 423g

Åldersrelaterat slitage

619239

2019-02-28