Chokladkopp silver 1800-talets mitt

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CHOKLADKOPP, silver, 1800-talets mitt, senempire, Tyskland, dekor med meanderbård, höjd 12 cm, vikt 200 g

Fotring med mindre bucklor

619248

2019-03-01