Elsa Gullberg, möjligen, rölakanmatta
Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
ELSA GULLBERG, möjligen, matta 1930-tal, reliefflossa, dekor i ljust gulvitt och rosa mot blå fond, ca 195x128 cm
För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se
Smärre slitage
619249
2019-03-10