Elsa Gullberg, möjligen, rölakanmatta

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

ELSA GULLBERG, möjligen, matta 1930-tal, reliefflossa, dekor i ljust gulvitt och rosa mot blå fond, ca 195x128 cm

För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se

Smärre slitage

619249

2019-03-10