Tillbaka till katalog
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
Beskrivning
ETERNA-MATIC, armbandsur, 3000, stål, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 4511198, cal 1466 U, läderarmband med stålspänne, diameter 34 mm
Konditionsrapport
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage
Auktionsnummer:
619261
Datum:
2019-03-02