Tillbaka till katalog

Eterna-Matic herrarmbandsur i stål

Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål
Eterna-Matic herrarmbandsur i stål

Klubbat för:

1 400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

ETERNA-MATIC, armbandsur, 3000, stål, 1960/70-tal, automatisk, plexiglas, datum, boettnr. 4511198, cal 1466 U, läderarmband med stålspänne, diameter 34 mm

Zustandsbeschreibung

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, bruksslitage

Auktionsnummer:

619261

Datum:

2019-03-02