Klubbat för:
750 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BÄGARE, 2 st, silver, graverad dekor, en stämplad Pehr Wilhelm Hanngren Falun 1810 andra Samuel Lundal Gävle 1768, höjd 7,5 cm
Monogram och gåvogravyr, slitage
619262
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här