Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
AXEL BENGTSSON (1905-76): Kaffe i det gröna, signerad och daterad A BN -72, gouache och olja på papper, 45x61 cm
UTSTÄLLD
Ingmar Mundebo, Jönköpings läns museum, 2008
619264
2019-03-02
Gör en kostnadsfri värdering här