Axel Bengtsson goauche

Axel Bengtsson goauche
Axel Bengtsson goauche

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AXEL BENGTSSON (1905-76): Kaffe i det gröna, signerad och daterad A BN -72, gouache och olja på papper, 45x61 cm

UTSTÄLLD
Ingmar Mundebo, Jönköpings läns museum, 2008

619264

2019-03-02