Ebel herrarmbandsur
Klubbat för:
300 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
EBEL, armbandsur, stål, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 978034, 324, cal ETA 2512 (Ebel 78), läderarmband med stålspänne, 22x35 mm
Kuntoraportti
Går ej, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador, bruksslitage
619271
Päivämäärä:
2019-03-02