Ebel herrarmbandsur

Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur
Ebel herrarmbandsur

Klubbat för:

300 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

EBEL, armbandsur, stål, 1970-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 978034, 324, cal ETA 2512 (Ebel 78), läderarmband med stålspänne, 22x35 mm

Kuntoraportti

Går ej, SAV garanterar ej funktionen, tavla med skador, bruksslitage

619271

Päivämäärä:

2019-03-02