Soffbord NK

Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK
Soffbord NK

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, soffbord, 1900-talets andra hälft, fanérat i mahogny, fothylsor och hjultrissor i mässing, skyltmärkt, höjd ca 45, 112x71 cm

Brukslitage, smärre ytskador

619275

2019-03-01