Agda Österberg rölakanmatta av gallerimodell
Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
AGDA ÖSTERBERG, gallerimatta, rölakan, Tre bäckar, Varnhem, 1950-/60-tal, dekor av zodiakens tecken i olika grå nyanser, ej signerad, ca 262x90 cm
För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se
Fläckar, fransar saknas
619283
2019-03-10