Agda Österberg rölakanmatta av gallerimodell

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

AGDA ÖSTERBERG, gallerimatta, rölakan, Tre bäckar, Varnhem, 1950-/60-tal, dekor av zodiakens tecken i olika grå nyanser, ej signerad, ca 262x90 cm

För konditionsrapport kontakta andreas.knutsson@auktionsverket.se

Fläckar, fransar saknas

619283

2019-03-10