Tennfat
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
TENNFAT, 9 st, 17/1800-tal, diameter ca 33-38 cm
Kuntoraportti
Varierande åldersrelaterat slitage
619291
Päivämäärä:
2019-03-01