Tennfat

Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat
Tennfat

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

TENNFAT, 9 st, 17/1800-tal, diameter ca 33-38 cm

Kuntoraportti

Varierande åldersrelaterat slitage

619291

Päivämäärä:

2019-03-01