Kurt Jungstedt Stockholm

Kurt Jungstedt Stockholm
Kurt Jungstedt Stockholm
Kurt Jungstedt Stockholm
Kurt Jungstedt Stockholm
Kurt Jungstedt Stockholm
Kurt Jungstedt Stockholm

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

KURT JUNGSTEDT (1894-1963): Karl Johans torg, utsikt från Slussen, signerad Jungstedt, olja på duk, ca 58x40 cm

619296

2019-03-02