Hallbyrå 1900-tal

Hallbyrå 1900-tal
Hallbyrå 1900-tal
Hallbyrå 1900-tal
Hallbyrå 1900-tal
Hallbyrå 1900-tal
Hallbyrå 1900-tal
Hallbyrå 1900-tal
Hallbyrå 1900-tal

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HALLBYRÅ med två lådor, engelsk stil, 1900-tal, mahogny, höjd 75 cm

Slitage, fanerskador

619301

2019-03-02