Stemcups Kina

Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina
Stemcups Kina

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STEMCUPS, 1 par, porslin, Kina, 1900-talets slut, gul glasyr, ristad dekor av kejsardrakar, botten med sex karaktärers märke, höjd ca 10 cm

Obet. nagg, slitage

619306

2019-03-04