Lockpokal silver

Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver
Lockpokal silver

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LOCKPOKAL, silver, graverad dekor, invändigt förgylld, stämplad GAB Stockholm 1889, höjd 24 cm

Monogram

619318

2019-03-01