Sandra Hoever fotografi
2019-03-02
619320
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SANDRA HOEVER (Tyskland, samtida): Torrdocka, Hamburg, a tergo signerad och numrerad S Hoever 1/25, fotografi på aluminiumplatta, ca 40x60 cm