Felix von Altersheim

Felix von Altersheim
Felix von Altersheim
Felix von Altersheim
Felix von Altersheim

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FELIX VON ALTERSHEIM (Tyskland, samtida): "Bob Dylan - Plakative Fashion - Collage", a tergo signerad, daterad och numrerad Felix von Altersheim 2018 41/50, pigmenttryck på aluminum, ca 150x100 cm

619335

2019-03-02