Klubbat för:
26 000 SEK
15 000 SEK
ANNA MUNTHE NORSTEDT (1854-1936): Tulpaner, sign och daterad Anna Munthe Norstedt 1902, olja på duk, 49x42 cm,
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
619338
2019-03-25