Cark Malmsten vitrinskåp Undantaget
Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, fanérat i mahogny, 1900-talets andra hälft, överstycke invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, belysning, höjd ca 177, 96x37 cm, nyckel finns
Blekt, repor
619343
2019-03-01