Einar Jolin akvarell

Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell
Einar Jolin akvarell

Klubbat för:

32 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

EINAR JOLIN (1890-1976): "Acca Palestina", signerad och daterad Einar Jolin mars 1934, akvarell med täckvitt, ca 24x34 cm

619344

2019-03-11