Spegel och spegellampetter
Valmis
2019-03-02
619363
| Korkein tarjous | 6 400 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
SPGEL, SPEGELLAMPETTER 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, förgylld, höjd 96x47, resp 39x18 cm