Spegel och spegellampetter

Spegel och spegellampetter
Spegel och spegellampetter
Spegel och spegellampetter
Spegel och spegellampetter

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPGEL, SPEGELLAMPETTER 1 par, gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft, förgylld, höjd 96x47, resp 39x18 cm

619363

2019-03-02