Johnny Mattsson träföremål

Johnny Mattsson träföremål
Johnny Mattsson träföremål
Johnny Mattsson träföremål
Johnny Mattsson träföremål
Johnny Mattsson träföremål
Johnny Mattsson träföremål
Johnny Mattsson träföremål
Johnny Mattsson träföremål

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

JOHNNY MATTSSON, skålar, 2 st, 1900-talets andra hälft, varav 1 i teak och 1 i björk, bägge monogramsignerade JM, höjd ca 8 resp. 12 cm, längd 21 cm, diameter ca 10 cm

619376

2019-03-01