Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SVEN-OLOF EHRÉN (1927-2004): Motiv över Sergels Torg, signerad Sven Olof Ehrén, 346/360, färglitografi, ca 24x42 cm
Gulnat blad
619402
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här