Ljuskrona
Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
2 000 SEK
LJUSKRONA, rokokostil, 1900-talets första hälft, femarmad med 8 ljuspunkter, stomme i mässing, höjd ca 52 samt diameter 40 cm
Fem prismor fattas samt 1 lös, slitage, funktionen garanteras ej
619414
2019-03-01