KG Nilson oljemålning

KG Nilson oljemålning
KG Nilson oljemålning
KG Nilson oljemålning
KG Nilson oljemålning

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KG NILSON (född 1942), tillskriven: "Planen", olja på pannå, osignerad ca 49,5x64,5 cm

Ytlig repa

619418

2019-03-01