Spegel

Spegel
Spegel
Spegel
Spegel

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SPEGEL, 1800-tal, sannolikt Italien, rokokostil, förgylld pastellageram, ca 43x30 cm

Ställvis bortfall i förgyllningen, bakstycket sannolikt bytt

619436

2019-03-01