Bordslampor Siluett "66"
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
MALIN SKÖLD, bordslampor, 1 par, "Siluett 66", formgiven för Bsweden 2010, plexiglas, klar och gröntonad, med dimmer, höjd ca 66 cm
Smärre slitage, en med kantnagg och löstagbar skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
619464
2019-03-01