Bordslampor Siluett "66"

Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett
Bordslampor Siluett

Klubbat för:

1 300 SEK

2 000 SEK

MALIN SKÖLD, bordslampor, 1 par, "Siluett 66", formgiven för Bsweden 2010, plexiglas, klar och gröntonad, med dimmer, höjd ca 66 cm

Smärre slitage, en med kantnagg och löstagbar skärm, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

619464

2019-03-01