Stefan Dakon figurin Goldscheider Wien Sport
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
STEFAN DAKON, figurin, Goldscheider, Wien, Österrike 1930-tal, i form av kvinna med skidstavar, flintgods, polykrom glasyr, stämplad Goldscheider Wien Dakon Made in Germany samt inpressat 714-9, 664 och 19, höjd 31 cm
Mindre glasyr nagg
619466
2019-03-01