Bengt Olof ´´Classic Wall Unit System´´ hyllsystem
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BENGT OLOF, ´´Classic Wall Unit System´´, hyllsystem, 1900-talets slut, fanérad i mahogny, delvis etikettmärkta, bestående av: 1 bokhylla, 1 förvaringsskåp, 1 sideboard, 2 mindre hyllor samt 1 bakstycke
Bruksslitage, ställvis något blekt
619470
2019-03-01