Bengt Olof ´´Classic Wall Unit System´´ hyllsystem

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

BENGT OLOF, ´´Classic Wall Unit System´´, hyllsystem, 1900-talets slut, fanérad i mahogny, delvis etikettmärkta, bestående av: 1 bokhylla, 1 förvaringsskåp, 1 sideboard, 2 mindre hyllor samt 1 bakstycke

Bruksslitage, ställvis något blekt

619470

2019-03-01