Klubbat för:
72 000 SEK
Utropspris
30 000 SEK
PHILIP GUSTON (USA, 1913-1980): "Rain", signerad och daterad P Guston ´67, tusch på papper, ca 28,5x24 cm
PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund
619506
2019-03-01
Gör en kostnadsfri värdering här