Philip Guston tusch Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

72 000 SEK

30 000 SEK

PHILIP GUSTON (USA, 1913-1980): "Rain", signerad och daterad P Guston ´67, tusch på papper, ca 28,5x24 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

619506

2019-03-01