Bram van Velde gouache Tema Abstrakt & konkret

Klubbat för:

100 000 SEK

Utropspris

50 000 SEK

BRAM VAN VELDE (Holland, 1895-1981): Abstrakt komposition, signerad Bram van V, gouache, ca 24x33,5 cm

PROVENIENS: Ur större privatsamling, Lund

619524

2019-03-01