Byrå rokoko

Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko
Byrå rokoko

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

BYRÅ, 1700-tal, rokoko, fanerad med alm, förgyllda beslag, 3 lådor, höjd ca 80, 106x58 cm, nyckel finns

Sprickor, fanerbortfall, senare gustavianska nyckelskyltar

619530

2019-03-02